Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Funda SEÇKİN, Odamız Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Sibel KOYUNCUOĞLU AKTAN ve Odamız Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri Tavşanlı’ya ziyarette bulundular.

İlk olarak Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE, Tavşanlı Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Şule Arslan OZAN ve kurul üyelerine iade-i ziyarette bulundular. Ziyaret sonrası Tavşanlı Halk Eğitim Merkezi sergisine katılım gösterdiler. Ardından Kuruçay Belediye Başkanı Rengül ATICI’ya makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Daha sonra Korkmazlar Leblebi ve Farika Porselen fabrikalarını ziyaret ettiler. Son olarak Tavşanlı Girişimci İş Kadınları Derneği’ne ve Şerife Çelik Sanat Atölyesi’ne giderek oradaki el emeği ürünleri incelediler ve sohbet ettiler.

Bu güzel ziyarette misafirperverlikleri için Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası’na, Kuruçay Belediye Başkanı Rengül ATICI’ya, Korkmazlar Leblebi’ye, Farika Porselen’e, Tavşanlı Girişimci İş Kadınları Derneği’ne ve Şerife Çelik Sanat Atölyesi’ne teşekkür ederiz.

404: Not Found