Tarihçe

1923 yılında Cumhuriyet’le birlikte kurulan odamız 1978 yılına kadar Uşak’a bağlı ajanlık olarak görevini sürdürmüş, 1978 yılından günümüze bağımsız olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Aynı tarihten itibaren Ticaret Sicili hizmetleri yapılmaktadır.


 

YÖNETİM KURULU BAŞKANLARI

MEHMET ERTEKİN 1947 – 1963

MUSTAFA IRMAK 1963 – 26.10.1978

Mustafa Zeybek

Mustafa Kazcıoğlu

Caner Dolaylar

Mehmet Kahraman

KADİR KÜÇÜKER 26.10.1978 – 22.07.1979

İsmail Girginoğlu

İsmet Çark (18.01.1979-11sayılı YKK ile yerine Yücel Öğüt gelmiştir.)

Ferit Aktan

Mustafa Irmak(18.01.1979-11sayılı YKK ile yerine Ekrem Abaşlıoğlu gelmiştir.)

FERİT AKTAN 22.07.1979 – 27.11.1987

Kadir Küçüker

Ekrem Abaşlıoğlu

İsmail Girginoğlu (29.11.1979-56 sayılı YKK ile yerine Kudret Özbek gelmiştir.)

Yücel Öğüt (14.02.1080-7 sayılı YKK ile yerine Mustafa Zeybek gelmiştir.)

FERİT AKTAN(25.11.1981 tarihinde yapılan seçimlerde)

İsmail Samsun “ (12.08.1983-86 sayılı YKK ile yerine Veli Öz

gelmiştir.)

Mustafa Zeybek “

Mustafa Kazcıoğlu “

Ali Topaler “

FERİT AKTAN (29.12.1983-1 yapılan seçimlerde)

Mustafa Zeybek

Mustafa Taşdemir

Hasan Çalışkan

İsmail Kurul (14.03.1986-12 sayılı YKK ile yerine Alaaddin Duzcu gelmiştir.)

MUSTAFA ZEYBEK 27.11.1987 – 05.01.1989

Mustafa Taşdemir

Kasım Karahan

Erdoğan Yener

Salih Kuzgun

KASIM KARAHAN 05.01.1989 – 07.12.1989

Hasan Çalışkan

Erden Kocagöz

Sıtkı Tıplamaz

Erdoğan Yener

HASAN ÇALIŞKAN 07.12.1989 – 02.04.1992

Kasım Karahan

Erdoğan Yener

Sıtkı Tıplamaz

Halil Oğul

KASIM KARAHAN 02.04.1992 – 07.12.1995

İsmail Altındağ

Ferit Aktan

Uğur Irmak

Ahmet Güneri

KASIM KARAHAN (18.11.1992 tarihinde yapılan seçimlerde)

Uğur Irmak

Ahmet Güneri

Ali Doğan

İsmail Emet

NURİ CAN ÇELEBİ 07.12.1995 – 02.12.1999

Muzaffer Karamıkoğlu

Metin Erdoğan

Yusuf Sulak

Necati Ural

NURİ CAN ÇELEBİ (04.12.1997 tarihinde yapılan seçimlerde)

Ali Kocagöz

Necati Ural

Ömer Akşit

Nurettin Saraç

SALİH KUZGUN 02.12.1999 – 07.12.2000

Şaban Örs

Raci Hazıroğlu

Nihat Özyurt

Ekrem Adıgüzel

ŞABAN ÖRS 07.12.2000 – 03.12.2001

Nihat Özyurt

Ekrem Adıgüzel

Salih Kuzgun

Raci Hazıroğlu

NURİ CAN ÇELEBİ 03.12.2001 – 22.03.2005

Kudret Özbek

Fahri Müezzinoğlu

Necati Ayvaz

Necati Ural

ŞEREF KAZCIOĞLU 22.03.2005 –

Yener Çınar

Şeref Erim

Mehmet Altınsay

Tahir Bilgin

ŞEREF KAZCIOĞLU(22.01.2009 tarihinde yapılan seçimlerde)

Şeref Erim (08.09.2011-135 sayılı YKK ile yerine Nihat Özyurt gelmiştir.)

Yener Çınar

Nuri Yücel Ertan

Ali Sayar

ŞEREF KAZCIOĞLU (02.05.2013 tarihinde yapılan seçimlerde)

Zafer Dündar

Ebru Kavuşkan

Ufuk Avcıoğlu

Ahmet Gök

MECLİS BAŞKANLARI

İSMAİL SAMSUN 27.10.1978 – 10.12.1981

Ferit Aktan

Mustafa Zeybek

Ekrem Abaşlıoğlu

Rifat Muştu

Yücel Öğüt (29.05.1980-5 sayılı Meclis kararı ile yerine Ali Usluer gelmiştir.)

Alaaddin Duzcu

İlhan Seçkin (29.05.1980-5 sayılı Meclis kararı ile yerine Erdoğan Yener gelmiştir.)

Ali Karakuyu

Kadir Küçüker

Mustafa Irmak (28.06.1979-11 sayılı Meclis kararı ile yerine Süleyman Oral gelmiştir.)

İsmail Girginoğlu (27.11.1980-11 sayılı Meclis kararı ile yerine Mustafa Uygur gelmiştir.)

Kudret Özbek

İsmet Çark (29.03.1979-7 sayılı Meclis kararı ile yerine Kemal Erol gelmiştir.)

MAHMUT BALTA 10.12.1981 – 12.01.1984

Ferit Aktan

Mehmet Ülker (24.06.1982-9 sayılı meclis kararı ile yerine Mustafa Taşdemir gelmiştir.)

Ekrem Abaşlıoğlu (26.02.1982-4 sayılı Meclis kararı ile yerine Caner Dolaylar gelmiştir.)(29.07.1982-10 sayılı

Meclis kararı ile yerine Recep Kıyar gelmiştir.)

Ali Topaler

Mustafa Zeybek

Mustafa Baki

Erdoğan Yener

Nizamettin Mencik

Rifat Muştu

Ali Karakuyu

Mustafa Kazcıoğlu (27.05.1983-23 sayılı Meclis kararı ile yerine Veli Öz gelmiştir.)

İsmail Kurul

İsmail Samsun

OSMAN KARAARSLAN 12.01.1984 – 28.09.1984

(28.09.1984-10 sayılı Meclis kararı ile Osman Karaarslan’ın yerine Alaaddin Duzcu gelmiştir.)

Ferit Aktan

Mustafa Taşdemir

Mustafa Zeybek

İsmail Kurul

Erdoğan Yener

Hasan Çalışkan

Yavuz Muştu (30.11.1984-13 sayılı Meclis kararı ile yerine Sıtkı Tıplamaz gelmiştir.

Mustafa Baki (27.09.1985-22 SAYILI Meclis kararı ile yerine Ali Doğan gelmiştir.)

Ali Karakuyu

Halil Oğul

Nizamettin Mencik

Recep Çağlar (31.08.1984-9 sayılı Meclis kararı ile Muharrem Boz gelmiştir.)

Mahmut Balta

MAHMUT BALTA (28.09.1984-10 sayılı Meclis kararı ile) 28.09.1984 – 26.12.1985

Ferit Aktan

Mustafa Taşdemir

Mustafa Zeybek

İsmail Kurul

Erdoğan Yener

Hasan Çalışkan

Yavuz Muştu

Mustafa Baki

Ali Karakuyu

Halil Oğul

Nizamettin Mencik

Recep Çağlar

NİZAMETTİN MENCİK 26.12.2985 – 27.01.1987

Sıtkı Tıplamaz

Mahmut Balta

Ferit Aktan

İsmail Kurul (28.03.1986-29 sayılı Meclis karar ile Üstün Akşit gelmiştir.)

Mustafa Taşdemir

Mustafa Zeybek

Hasan Çalışkan

Halil Oğul

Ali Karakuyu (25.04.1986-30 sayılı Meclis kararı ile yerine Mehmet Şanlı gelmiştir.)

Muharrem Boz

Erdoğan Yener

Alaaddin Duzcu

Ali Doğan



hile full hd film izle film izlebordo bereliler suriye izle film izle deli aşk izle elimiz mahkum yerli film izle">yerli film izle aksiyon filmleri komedi filmleri