Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Suat Selim KANDEMİR ve heyeti İlçemizi ziyarette bulundu.

Ziyarette TOBB Başkanı Sayın HİSARCIKLIOĞLU ve heyetini, Simav Kaymakamımız Türker Çağatay HALİM, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Şeref KAZCIOĞLU, Simav AK Parti İlçe Başkanı Ahmet KULAT, Simav Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hüseyin Raci HAZIROĞLU, Simav Belediye Başkan Yardımcıları Fatih KALAY ve Ahmet SÖNMEZ, Simav Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Başkan Yardımcıları Zafer DÜNDAR ve Funda SEÇKİN, Simav Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Simav Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri, Simav Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri, Simav SİMSAN KOBİ Sanayi Bölgesi Yönetimi ve diğer protokol üyeleri karşıladı.

Odamız ve İlçemiz hakkında istişare yapıldıktan sonra, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na Şeref KAZCIOĞLU Simav Kendin Yap Atölyesinde hazırlanan hediyeyi Şeref ve Emir KAZCIOĞLU kardeşler takdim ettiler.

Ayrıca Başkan HİSARCIKLIOĞLU’na, Halil İbrahim KAZCIOĞLU Mesleki Eğitim Merkezi çırakları tarafından hurda malzemeler ile hazırlanan anlamlı hediyeyi Mesleki Eğitim Merkezi öğrencimiz Yasin DANACI takdim etti.

Odamız Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’na ziyaretlerinden dolayı şükranlarımızı sunarız.