Başarı Hikayeleri

 1. Zeynep Oral Başarı Hikayesi

  2010 Yılında bu caş reklam ajansında çalışmaktaydım. İlerleyen yıllarda kendi işletmemi kurup işletmek istiyordum. KOSGEB girişimcilik kursu düzenlendiğini duydum ve hayalimi gerçekleştirebilirim diyerek girişimcilik kursuna katıldım. Bu nedenle bu kursu almamız için gerekli organizasyonları gerçekleştiren Simav Ticaret ve Sanayi Odasına teşekkür ediyorum.

  Reklamcılık organizasyon üfotoğraf 2zerine işletme açmak istediğim için bunun üzerine proje hazırlayıp KOSGEB’e sundum onayı aldıktan sonra 5.000 TL hibe ve kendi maddi katkım ile işletmemi faaliyete geçirdim. 5 yıldır işletmeye devam ediyorum. İlk yıllarda cirom az olmasına rağmen pes etmedim işletmemi işletmeye devam ettim her geçen yıl ciromda kat ve kat artış oldu işletmemi işletmekten çok memnunum.

  Zeynep Oral

 2.  

   

 3. Murat Ali Erbek Başarı Hikayesi

  2016 yılı KOSGEB Faizsiz Makine Ekipman Kredisi başvuruları açıklandığında Simav Ticaret ve Sanayi Odasından SMS yoluyla bilgilendirme mesajı aldım. Mesajı aldıktan sonra Simav Ticaret ve Hizmet Binasına gelerek detaylı bilgi aldım ve ihtiyacım olan makine ekipman için gerekli evrakları hazırladım başvuru süreçlerinin girildiği www.kredi.kosgeb.gov.tr adresine girilmesi ve sistemin onaylanması için Simav Ticaret ve Sanayi Odası personeli tarafından sisteme girilerek onaylanma işlemleri tamamlandı.

  883903f8-dd2a-4018-b268-2680665c1e2bSistem çıktıları ve diğer evraklarla beraber KOSGEB’ e gönderildi. KOSGEB tarafından onaylanan Kredi başvuru evraklarımı aldım ve Bankaya müracaatımı tamamladım. Kredinin açılmasından sonlanmasına kadar tüm süreçte Simav Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuruluna ve personeline teşekkürlerimizi sunarız.

  Murat Ali ERBEK

 4.  

 

 

 


Teşekkür Yazıları:

Nihat Özyurt teşekkür yazısı.

Ahmet Gök teşekkür yazısı.

“Burada yer almak ister misiniz?”

Odamız üyesi iseniz iletişim bölümümüzden bizimle irtibata geçiniz